На наступний день після святкування повернення Глюка з перемогою, нам передувала поїздка в Сан Франциско для виконання свого громадянського обов’язку – голосування на виборах президента України. Щоб раптом не проспати після бурхливого святкування, я наставив будильник на 14:00 :) Правда Діма, який залишився в мене після святкування, розбудив мене о 10-тій :) На голодний шлунок йти голосувати не хотілося, а з їжі у нас вдома були тільки два вчорашні чізбургери. Холодними чізбургери їсти не хотілося, тому ми вирішило піти і купити мікрохвильову піч :) По дорозі в магазин ще попили кави в якомусь кафе. Потім купили мікрохвильовку, принесли додому, загріли чізбургери і поснідали. За цей час Глюк вже теж виспався і ми всі взяли напрямок на Сан Франциско.
На дільниці нас знову не виявилося в списках, хоча ми вже голосували на першому турі. Тож нам довелося знову заповнювати ті самі заяви, але цього разу ми вже зробили це все швидше (оскільки вже не вперше) і скоро вже тримали в руках бюлетені.
Ось ми з Глюком виконуємо свій громадянський обов’язок:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBysG5z13uTc4XrHEXH9gvsl8TejThokDGPjkYaTkqpav1gyVzxC2CXMqoYxIZWTa_OPHQNumtD4rmtELod7LlEIWJxJoo7lr903v6iPqlc4wEN19EF6b1G8bSijTTYLYffc_9hzz3E51M/s400/IMG_0138.JPG)
Цього разу, здається, людей на дільниці було трохи більше ніж на першому турі, цікаво буде потім подивитися статистику голосування по нашій виборчій дільниці в Сан Франциско.
Немає коментарів:
Дописати коментар