Після чергового змагання, виявивши, що мій розв'язок не проходить всіх тестів, почав шукати в чому ж помилка. Знайшов, кілька описок, але головну причину невдач виявив тільки тоді, коли скопіював свій код в ICQ-клієнт. Слово зашифроване в сорсі гарно описує програмування в цілому і мій код зокрема:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXoN9B3Diwhoa4kqKuO3PMKJRV1AxwQPCXywFbfL_7W_Y2nnVMZXM-4lx9tFJ-vt1SiflQzOaxhnTwUgCTueGlWPnnw6ix4Xe1MMp_G_yvoSKFiQko1VXpKEEDhIuUXiVin9v_lbER35xD/s400/smileg_e_s.bmp)
Але не все так погано. Я думаю такі програмістські трюки, як пошук вглиб від лампочки та цикл поки "і" не менше за мавпочку ще не раз мене врятують ;)
Програмування - сила!
Немає коментарів:
Дописати коментар